جستجو
صفحه اصلی

قوانین

1-خرید کالا از فروشگاه اینترنتی سیمان فارس و خوزستان (طرح شمس) بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2-هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در "سایت طرح شمس" ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای "سایت طرح شمس" محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

3-مالکیت معنوی اطلاعات موجود در "سایت طرح شمس" به شرکت سیمان فارس و خوزستان متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت

4-هر گونه استفاده از محتويات فروشگاه اینترنتی "سایت طرح شمس" فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین شرکت سیمان فارس و خوزستان امکان پذیر می باشد.

5- کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی "سایت طرح شمس" مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

6-كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند .بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.


7-ممکن است ما سرویس های خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های "سایت طرح شمس" هر از گاهی به روز خواهد شد.


8- فروشگاه اینترنتی "سایت طرح شمس" به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

9-برای تماس با "سایت طرح شمس"، فقط روش ها و آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشد.

 

فیلترها
Sort
display